daiktų fotografavimas baltame fone

Gaminių fotografavimas apima tris etapus:

- daiktų paruošimas
- fotografavimas
- nuotraukų apdirbimas

Fotografavimas atliekamas tolygiai baltame fone arba kliento pageidavimu spalvotame. Daugeliu atvejų internetinių parduotuvių produktai pateikiami ant balto fono. Baltas fonas mažiausiai atitraukia žiūrovo dėmesį nuo fotografuojamo objekto. 

Norint sukurti gražias ir patrauklias nuotraukas baltame fone, reikia profesionalios įrangos. Naudojame pažangią fotografavimo įrangą: studijinės blykstės arba LED apšvietimą, “Canon” arba „Nikon“ įrangą su profesionalia MACRO optika ir „Manfrotto“ (aukšto CRI 95) LED apšvietimą leidžianti tiksliausiai atkurti spalvas. Mes aprūpinti visais reikalingais aksesuarais skirtais kurti reklamines nuotraukas - šviesos formavimo priedais, spalvotais fonais, atšvaitais.

Papuošalus, juvelyriką, didelių gabaritų prekes ir maistą fotografuoti geriausia užsakovo patalpose arba teritorijoje. Norint fotografuoti aukštos kokybės juvelyrinius dirbinius, būtina naudoti specialią fotogrfavimo įrangą, šešėlių apšvietimo schemas ir makro fotografijai skirtą įrangą. 

Mobilią fotostudiją galima atvežti bet kur. Nepaisant to, reikia atsiminti, kad fotografavimo įranga gali netilpti labai mažame plote. Jei negalite apsilankyti mūsų fotostudijoje, atsiųskite mums užklausą fotografuoti konkretų produktą. 

daiktai ant balto fono 

 

Fotografavimo kampo ir produkto padėties pasirinkimas

Nurodykite, kokiu kampu norėtumėte, kad fotografas nufotografuotų jūsų daiktus. Jei turite nuotraukų pavyzdžių, kuriuos norėtumėte gauti, atsiųskite juos fotografui. Dar nesate apsisprendę, tuomet pasikonsultuokite su fotografu. Forma, spalva, tekstūra ir kai kurios detalės turėtų būti pateikiamos kuo efektyviau. Galite visiškai pasitikėti fotografu pasirenkant fotografavimo padėtį ir kampą.

Turėdamas ilgametę daiktų fotografavimo patirtį, visada galiu patarti geriausią variantą kad jūsų produktas atrodytų puikiai!.
Taip pat gaukite nemokamą fotografo konsultaciją kaip geriausiai pristatyti savo produktus internetinėje parduotuvėje.

 

Daiktų paruošimas fotografavimui

Produktus fotografavimui rekomenduojama paruošti iš anksto. Visi daiktai turi būti puikios bukles, išvalyti nuo įvairių nešvarumų ir dulkių. Būtina kruopščiai atrinkti geriausius pavyzdžius ir atidžiai patikrinti, ar nėra defektų, įbrėžimų ar nelygumų, kitaip nuotrauka atskleis visus gaminio trūkumus, o tai sukels papildomų išlaidų už sudėtingą retušavimą, kuris apmokamas atskirai.

Norėdami užsakyti paslaugą “daikto paruošimą fotografavimui” (valymas, nuėmimas etikečių, lipdukų, akcizo ženklų ir kt.) būtina tai suderinti su fotografu prieš fotosesija ir apmokėti atskirai.

Daiktas ant balto fono 

Kaip paruošti daiktus fotosesijai (fotografavimui)

  • atrinkite gražiausius savo produktų pavyzdžius
  • atkreipkite dėmesį, kad prekes ir pakuotė būtų puikios būklės
  • kruopščiai išvalykite savo daiktus nuo nešvarumų ir dulkių
  • paruoštus fotografavimui supakuotus daiktus įdėkite į kartoninę dėžę, kad gabenant jie nebūtų pažeisti
  • Tais atvejais, kai nestandartiniai (specifiniai) daiktai turi orientaciją arba gerą ir blogą pusę, nurodykite tai fotografui ir pažymėkite blogąją pusę su popierinia izoliacija.

 


Fotografas Igoris Petinas, Vilnius
tel.: +370 699 38938
el-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.